Penzion Kolo

cs en de

Pokoj č.1

Pokoj č.1

Prostorný bezbariérový pokoj umístěný v přízemí s vlastní koupelnou, která je vybavena toaletou s madly, sklápěcím sedátkem ve sprše a umyvadlem, které umožňuje přístup na invalidním vozíku. Součástí pokoje je TV a lednice.

více informací

Pokoj č.2

Pokoj č.2

Přízemní třílůžkový pokoj, vybavený manželským lůžkem a samostatným lůžkem s možností přistýlky. Součástí pokoje je sprcha s WC, lednice a TV.

více informací

Pokoj č.3

Pokoj č.3

Třílůžkový pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem s možností přistýlky, umístěný v přízemí s výhledem do dvora. Součástí pokoje je koupelna s WC, TV a lednice.

více informací

Pokoj č.4

Pokoj č.4

Podkrovní pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem s možností přistýlky. Pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, TV ,lednicí a je klimatizovaný. Okna pokoje jsou situována na sever.

více informací

Pokoj č.5

Pokoj č.5

Třílůžkový podkrovní pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem s možností přistýlky. Pokoj je situován na západ a má svou vlastní koupelnu s WC, dále má TV, lednici a je klimatizovaný.

více informací

Pokoj č.6

Pokoj č.6

Třílůžkový pokoj umístěný v prvním patře s manželskou postelí a samostatným lůžkem s možností přistýlky. Součástí pokoje je vlastní koupelna s WC a je vybaven TV, lednicí a je klimatizovaný.

více informací

Apartmán č.7

Apartmán č.7

Dvoupokojový podkrovní apartmán s vlastní koupelnou a WC, umístění v prvním patře. První pokoj je vybaven kuchyňkou, jídelním koutem, obývacím koutem a manželským lůžkem. Druhý pokoj je vybaven třemi samostatnými lůžky. Apartmán je také vybaven klimatizací.

více informací

Apartmán č.8

Apartmán č.8

Apartmán s vlastním vchodem se dvěma ložnicemi a vlastními koupelnami. V každé z ložnic jsou dvě samostatná lůžka. Součástí apartmánu je kuchyňka s jídelnou, kde je TV.

více informací

Penzion KOLO

Provozovatel:
Alena Křížová
Adresa:
Prostřední Svince 12, 382 32 Velešín
Mobil:
+420 724 122 707
E-mail:
penzionkolo@email.cz
WWW:
http://www.penzionkolo.cz